grapon-hakkimizda

Hakkımızda

Fotoğraf kabinlerimiz; düğün, konser, bayi ve lansman toplantıları, şenlik, festival, parti organizasyonları, doğum günü, mezuniyet, arkadaş ve aile toplantıları gibi sosyal birleşmelerinizde basitçe kullanabileceğiniz teknolojik ekipmanlarla üretilmiş şık kabinlerdir. Yalnız size özgün tasarımları ile fark yaratan, eğlenceli opsiyonları ile çok seveceğiniz fotoğraf kabinlerimiGönderzde anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Grapon Photobooth ile poz veren kişi, görevli yardımı ile dokunmatik ekrandan dilediği fonu seçer. Ekran fotoğraf çekimi için kullanıcıyı yönlendirmektedir. Grapon Photobooth ile katılımcı isterse instagram filtreleri gibi filtreler seçebilir.

Çekilen fotoğraflar otomatik olarak etkinliğe ve MARKAYA ÖZEL logo tasarımı ile basılır. Çektiğiniz fotoğrafları e-posta ile gönderebilir ve Facebook, Twitter üzerinde paylaşabilirsiniz.

KULLANIM ŞEKİLLERİ: FOTOĞRAF ÇEKİM, VİDEO ÇEKİM, YEŞİL EKRAN, GİF MAKER

Grapon Photobooth isteğe göre veya etkinlik konseptine göre yeşil perdeli veya yeşil perdesiz olarak kullanılabilir. İsteğe göre hem FOTOĞRAF ÇEKİMİ hemde VİDEO KAYDI YAPABİLİR. Video booth olarak da işlev gören Grapon Photobooth ile kaydettiğiniz videoları YOUTUBE kanalınızda paylaşabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar ürünümüz ile GIF videosu yapılır ve bunu mail olarak yollayıp saklayabilir, aynı zamanda facebook ve twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL BASKI TASARIMI

Etkinliğe veya markaya göre özel olarak hazırlanan logo ve tasarımlar fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Fotoğraflar çekildikten 8 saniye sonra basılmış olur.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Grapon Photobooth ile fotoğraflarını çeken kullanıcılar, dokunmatik ekrandan fotoğraflarını sosyal medyada paylaşabilirler. Etkinliğin ya da markanın #HASTAG ve mesajı, paylaşılan tüm fotoğraflara otomatik olarak eklenir. Bu sayede etkinlik ya da marka sosyal medyada daha çok kişiye ulaşarak etkileşim yaratır.

Tüm Özellikleri

Grapon Photo Booth özellikleri

EĞLENCE

Eğlence kabinlerimiz her yaşa ve her moda uygun seçenekleri bulunmaktadır.

DOKUNMATİK EKRAN

Dokunmatik hassas ekranı ile tablet kullanımı gibi imkan sağlamaktadır.

600 DPI BASKI ÇIKTI

Yüksek çözünürlüğü sayesinde profesyonel ve kaliteli baskılar alırsınız.

ONLİNE ORTAMA AKTARIM

Fotokabinlerde çektiğiniz fotoğrafları anında e-mail yoluyla sosyal medya hesaplarınıza aktarım sağlayabilirsiniz.

CARL ZEİSS LENS

Fotoğraf kabinlerimizde dünyanın en kaliteli lensi Carl Zeiss marka lens kullanılmaktadır.

PRATİK MONTAJ / DEMONTAJ

Fotoğraf kabininin işletmeye koyulması çok kolay. Sadece 15 dakika içinde kurulumu yapılıp çalıştırılabilir. Kabin taşınması, montaj ve demontajı bize aittir.

Sizde hemen teklif almak için iletişime geçin! İletişim