grapon-hakkimizda

Hakkımızda

Grapon fotoğraf otomatı sayesinde acil fotoğraf ihtiyacı olan insanlar öncelikle çok ekonomik, hızlı ve kaliteli bir şekilde her türlü fotoğraf ihtiyacını karşılayabilirler. Bunun için zaman kaybetmeden ve her şeyden önemlisi fotoğraf çekimi işlemini kendisi kontrol ederek beğenmediği pozu değiştirme şansına sahip olurlar.

Grapon Fotoğraf Kabinleri; Türkçe, İngilizce, Arapça dilleriyle ve farklı ödeme sistemleri ile çalışabilen, fotoğraflarınızı full HD kalitesinde çeken otomatlardır. Biyometrik, vesikalık ve eğlenceli fotoğraf ihtiyaçlarınızı 1 dakika içinde karşılayan otomatlarımız, uluslararası ICAO standartlarında baskı yapıyor. Eşsiz yüz tanımlama sistemiyle vize veya her türlü resmi işlemlerinizde istenilen ölçüde BİYOMETRİK fotoğraf çekimini otomatik olarak yapabilen fotoğraf kabinidir.

Fotoğraf kabinlerimiz; düğün, konser, bayi ve lansman toplantıları, şenlik, festival, parti organizasyonları, doğum günü, mezuniyet, arkadaş ve aile toplantıları gibi sosyal birleşmelerinizde basitçe kullanabileceğiniz teknolojik ekipmanlarla üretilmiş şık kabinlerdir. 15×30 cm panaromik baskı, yalnız size özgün tasarımları ile fark yaratan, kendinizi dergi kapağında çekme, keyifli kartpostal görünümü gibi eğlenceli opsiyonları ile çok seveceğiniz fotoğraf kabinlerimizde anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ayrıca güzel anları kabinimizde ölümsüzleştirdiniz, bunları paylaşmak istediniz ya da dijital ortamda da saklamak istediniz, bu hizmeti de sağlıyoruz. Sosyal paylaşım sitelerine, e-mail ile fotoğrafınızı gönderebilirsiniz.

Tüm Özellikleri

Grapon Photo Booth özellikleri

EĞLENCE

Eğlence kabinlerimiz her yaşa ve her moda uygun seçenekleri bulunmaktadır.

DOKUNMATİK EKRAN

Dokunmatik hassas ekranı ile tablet kullanımı gibi imkan sağlamaktadır.

600 DPI BASKI ÇIKTI

Yüksek çözünürlüğü sayesinde profesyonel ve kaliteli baskılar alırsınız.

ONLİNE ORTAMA AKTARIM

Fotokabinlerde çektiğiniz fotoğrafları anında e-mail yoluyla sosyal medya hesaplarınıza aktarım sağlayabilirsiniz.

CARL ZEİSS LENS

Fotoğraf kabinlerimizde dünyanın en kaliteli lensi Carl Zeiss marka lens kullanılmaktadır.

PRATİK MONTAJ / DEMONTAJ

Fotoğraf kabininin işletmeye koyulması çok kolay. Sadece 15 dakika içinde kurulumu yapılıp çalıştırılabilir. Kabin taşınması, montaj ve demontajı bize aittir.

Sizde hemen teklif almak için iletişime geçin! İletişim