Tag

Bulanık Fotoğraf Kabini arşivleri - Grapon Photo Booth

fotograf-kabini-photo-booth-2

Photo Booth

By | Yazılar | Yorum Yok

Her geçen gün gelişmeye devam eden teknoloji, yeni sektörler çıkmasını sağlıyor. Hizmet sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmet ve ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde, büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında fotoğraf kabini kiralama da yer alıyor. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Herhangi bir etkinlik ya da özel günde fotoğraflarınızı çekecek birini aramak istemiyorsanız, kiralayabileceğiniz photo booth kabinlerimizle hizmetinizdeyiz.

fotograf-kabini-photo-booth-3

fotograf-kabini-photo-booth-3

Kolay Hizmet Alma

Müşterilerle yapılan anlaşmalarda kolaylık ön planda tutulmaktadır. Yaşadığınız ya da kabini teslim almak istediğiniz şehir Ankara ise, kullandığınız arama motoruna fotoğraf kabini Ankara anahtar kelimelerini yazarak hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanmak için bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Farklı Şehirlerde Verilen Hizmet

İstanbul ve İzmir’de de verdiğimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmetle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Her türlü etkinlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok sayıda kişi tarafından tercih edilen fotoğraf kabini İstanbul uygulaması geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Doğum günü kutlaması, konser, festival, sergi, davet ya da açılış gibi etkinliklerde uygun bir yere yerleştirilecek olan kabin sayesinde herkesin mutluluğunu artırmış olacaksınız. Arka kısma istenirse eklenebilecek olan yeşil perde sayesinde fotoğraf üzerinde çeşitli oynamalar yapılmasına da izin veren son model fotoğraf kabini İzmir ve çevresinde bulunanlar için de yenilikler sunmaya devam ediyor.

fotograf-kabini-photo-booth-1

fotograf-kabini-photo-booth-1

Anında Fotoğraf Almak Mümkün

Fotoğraf kabini sayesinde fotoğrafların basılmasını beklemeye ya da fotoğrafların alınmasına gerek kalmıyor. Makineye poz verdikten sonra, çıkan pozu geniş ekrandan görebiliyorsunuz. Bu pozu beğenmediyseniz basılmasını iptal etmeniz de mümkün oluyor. Pozunuzu beğendiyseniz, makinede bulunan tuşlar yardımıyla basılmasını sağlayabiliyorsunuz. Tüm bu işlemler için 8 saniye ayırmanız yeterli oluyor. Kaliteli fotoğraf kâğıdına baskısı yapılmış olan fotoğrafınız birkaç saniye içerisinde hazır oluyor.

Kâğıdın boyutlarını dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Standart ebatlardaki fotoğraf kâğıtlarını kullanmak istemiyorsanız, önceden firmamızla iletişime geçerek beklentilerinizi bize iletmeniz yeterli oluyor. Etkinliğe katılan konukların tamamı, kolay bir şekilde fotoğraf çektirerek anında alabiliyor. Fotoğrafların dijital platformlar üzerinden gönderilmesine de gerek kalmıyor. Dijital platformda silinme riskiyle karşı karşıya olan fotoğraflar böylece güvende oluyor.