Tag

Avanos Fotoğraf Kabini arşivleri - Grapon Photo Booth

fotograf-kabini-photo-booth-3

Fotoğraf Kabini

By | Yazılar | Yorum Yok

Fotoğraf Kabini

Gelişen teknolojiye büyük bir çekingenlikle karşılık veren Türk halkının, son yıllarda teknoloji ağı pazar payına inanılmaz büyüme yapması sayesinde gelmesi gereken teknolojileri ülkeye yeni yeni alıştırmaya başlanmaktadır. Bu var oluşlardan biri de çığ gibi büyüyen ve popüler olma seviyesini her geçen gün biraz daha arttıran fotoğraf kabini olmaktadır. Türkiye’de pek fazla bilinebilir bir etken olmadığı için genellikle kalabalık ortamlarda avm, topluluk ortamları, konser alanları gibi yerlerde halk tarafından keşfedilmeye ve %98 oranında sevilmeye başlanmaktadır.

fotograf-kabini-photo-booth-1

fotograf-kabini-photo-booth-1

Sistem otomatik yüz tanıma işlemi ile mükemmel icat sunmaktadır

En son teknoloji sistemi uygulanarak yüz tanıma teknolojisi kullanılmaktadır. Kişiyi var olmak istediği yerde, görüntülenmek istediği şekilde poz vererek anlık ve profesyonel photoshop alanı ile elde edilen görüntüler gerçekleştirmektedir. Çeşitli ödeme sistemleri ile ilerleyen çalışma mantığı sayesinde birçok kişiye kazanç kapısı açmaktadır. Hizmet sınırları tanındığı günden itibaren dilden dile genişleyerek büyümektedir. En güzel anlarınızı Hd görüntü kalitesinde en iyi şekilde maximum 3 dakika içerisinde hazır hale getirerek servis edebilme imkânı sağlamaktadır.

fotograf-kabini-photo-booth-2

fotograf-kabini-photo-booth-2

Her yaşa hitap edebilmesi ile kullanıcı alanını geniş kılmaktadır

Yüksek çözünürlük hizmeti sağlayarak anıların net ve ilk gün gibi kalmasını sağlamaktadır. Dünyanın en kaliteli lensi bu photoshop kabinlerinde kullanılmaktadır. Foto kabini grapon photo, özellikle tarafından alışveriş merkezlerinde yer alan kabinlerde büyük ölçüde ilgi görmektedir. Resmi hd görüntü kalitesinden uzaklaştıracak bütün ışıkların yok edilerek karanlık ve kendine özel ışıkları olan bir odada fotoğraf çekilmesi çocukların büyük ölçüde ilgisini çekmektedir. Bu kabinlerde resmi ve özel durumlar için vesikalık fotoğraf çektirebilmek ve çok kısa bir zaman içerisinde teslim almak mümkün olmaktadır. Çekilen fotoğrafların internet ve ya cep telefonuna kolay aktarımı sağlanmaktadır.

Üst üste kendini tekrarlayan bir şekilde fotoğraf çekerek seri çıkartabilme seçeneği mevcut olmaktadır. Çok yüksek çözünürlüğe sahip olan kabinlerden elde edilen fotoğrafların genellikle eğlenceli ortamlarda eğlenceli dakikalar yaşamak için tercih edilmektedir. Topluluk içinde çoğunlukla çekilen fotoğraflar ile tercih edilmektedir. Büyük ölçüde gelir kapısı olarak kullanılan kabinler, çok uygun fiyatlara satışı gerçekleşmektedir. Özelliklerine ve kamera kalitesine göre fotoğraf kabini fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

fotograf-kabini-photo-booth-4

fotograf-kabini-photo-booth-4